Vážení zákazníci,

objednávky učiněné do 11h dopoledne odesíláme tentýž den, objednávky učiněné po 11h odesíláme následující den. Eshop funguje do 19. 12. Uděláme vše pro to, aby Vaše objednávka byla předána přepravci co nejdříve, bohužel nemůžeme zaručit, že Vám zboží doručí do Vánoc. Doporučujeme zvolit přepravní společnost Zásilkovna nebo DPD. Od 20.12 do 26.12. již balíky neodesíláme. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků.

VSTOUPIT

AKTUALITY A NOVINKY

Nabídka práce v naší Bylinné lékárna!

12.09.2018

Hledáme do naší prodejny v Tylově ulici v Plzni novou posilu. Chcete mít fajn kolegyně? Příjemné pracovní prostředí? Stále se učit novinky?Požadujeme SŠ vzdělání ukončené maturitou, pracovní doba je zkrácená 6,5h.  Pak neváhejte a napište: info@bylinnalekarna.cz nebo tel. 605 848 369.

Více informací

Nová Poradna M.Šedivcové

29.03.2018

Poradna M. Šedivcové

Moniku Šedivcovou znáte z častých rozhlasových relací,kdy v přímém přenosu radí z letitých zkušeností s bylinkami a praxí v naší Bylinné lékárně. Ve své poradně využívá přístroj K.O.S - Kondiční Orgánový Skener ,který je schopen zjistit Váš fyzický i psychický stav. Zároveň vyhledá nedostatky v minerálech ,vitamínech a celkový stav pacienta. Dle vyhodnocení K.O.S. Vám paní Šedivcová sestaví alternativní léčbu. Objednávky do poradny osobně v lékárně, telefonem : 377326203 nebo :  na rezervačním systému : ZDE 

Více informací

Ajurvédská detoxikace od alergenů

Ajurvédská detoxikace  od alergenů

29.10.2017

KARAVI - působí přííznivě na zdravé zažívání u citlivých osob

PURISHAPRASH - podporuje očistu tlustého střeva a obnovuje imunitu střevní flóry

DALCHINI - uklidňuje podrážděnou sliznici nosních dutin

PRANAPRACH - uvolňuje dýchací cesty

Více informací