OLEJ Konopný 7% Premium drops

Neohodnoceno
Značka: Eighty8
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1474
899 Kč
OLEJ Konopný 7% Premium drops
Neohodnoceno
Značka: Eighty8

OLEJ Konopný 7% Premium drops

Tyto premium drops se vyrábí zředěním prémiového olivového oleje a extraktu z konopí, který získáváme pomocí superkritické CO2 extrakce bez použití chemických rozpouštědel. Díky této šetrné metodě se zachová plné spektrum kanabiolů , terpenů a dalších přirozeně se vyskytujících látek v rostlině konopí bez použití syntetických kanabiolů. Tato komplexnost a synergie mezi jednotlivými kanabioly a terpeny zaručuje maximální možný efekt.

Dbejte zvýšené opatrnosti při vybírání konopných olejů. Na trhu je nyní hodně neférových prodejců s nekvalitními produkty. Hledejte plnospektrální oleje a nikoliv konopné oleje vyrobené pouze z izolovaného Kanabidiolu bez dalších kanabiolů a terpenů. Ochudíte se tak o doprovodný tzv. "entourage" efekt, který o dost zvyšuje celkovou účinnost.

Tyto premium drops jsou veganským produktem a jsou vyráběny z biomasy, se kterou je nakládáno v souladu s GACP a finální produkty jsou v souladu se standardy GMP. Neobsahuje umělé barviva, aromata ani konzervační látky. Laboratorně testováno třetí stranou na obsah kanabiolů, tězkých kovů a pesticidů. 

Doporučené dávkování: 7% drops:  2-3 kapky dle potřeby. Maximálně 6 kapek denně

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Udržujte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte. Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Nepřekračujte denní dávkování.  

Vyrobeno v EU

Balení: 10ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Konopí květy, oleje a kosmetika
Objem: 10 ml