OLEJ s Kanabidiolem 20% VARGA'S ORGANICS 2000mg 10 ml

Neohodnoceno

20% olej Varga's organics, který obsahuje 2000 mg Kanabidiolů. V jedné kapce je obsaženo 7,5 mg Kanabidiol.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2863
1 499 Kč
OLEJ s Kanabidiolem 20% VARGA'S ORGANICS 2000mg 10 ml
Neohodnoceno

Konopný olej Varga's organics 2000 mg 

V jedné kapce je obsaženo 7,5 mg Kanabidiolů.

Tento olej posiluje imunitní systém a podporuje normální činnost srdce. Má protizánětlivý faktor,  napomáhá rychlejšímu odbourání únavy svalů nejen po sportu. Snižuje hladinu cukru v krvi. Podporuje normální činnost svalů a kloubů, udržuje normální hladinu cholesterolu. Je bohatý na vitamíny A, D E a má ideální poměr esenciálních mastných kyselin Omega 3 a Omega 6. Obsahuje vysoké množství železa, hořčíku, manganu a zinku.

Při pravidelném užívání zásadně posiluje imunitní systém, hlavně u dětí. Pryč s běžnými školními nemocemi.

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky této rostliny, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: RAW Konopný olej, konopný extrakt - plnospektrální Kanabidioly

Doporučené dávkování: Je velmi individuální podle citlivosti jednotlivého organismu, ale všeobecně se jako preventivní dávka doporučují 3mg na 10 kg hmotnosti a dle intenzity problému, je možno dávku až několikanásobně zvýšit. Pokud po týdnu užívání nepocítíte požadované účinky, dávku navyšujte.

10 ml lahvičce je přibližně 270 kapek

Upozornění: Nejvyšší doporučenou denní dávku konzultujte s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

 

*obrázek je pouze ilustrativní, dodáváno v dárkovém pyramidálním balení.