Vážení zákazníci,

objednávky učiněné do 11h dopoledne odesíláme tentýž den, objednávky učiněné po 11h odesíláme následující den. Eshop funguje do 19. 12. Uděláme vše pro to, aby Vaše objednávka byla předána přepravci co nejdříve, bohužel nemůžeme zaručit, že Vám zboží doručí do Vánoc. Doporučujeme zvolit přepravní společnost Zásilkovna nebo DPD. Od 20.12 do 26.12. již balíky neodesíláme. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků.

VSTOUPIT

Reference

J.Kaštánková (Praha)

Stojíte před krásnou výlohou v centru Plzně,ještě jste ani nestačili vejít,a vašich problémů už je jen půl. Bylinná lékárna,do které se budete rádi vracet.

Více informací

Alena ( Klatovy)

Minulý týden jsem byla u Vás v lékárně poprvé, nejsem z Plzně. Potřebovala jsem něco proti únavě. Vaše paní prodavačka mě doporučila jarní čaj. Moc děkuji za tuto dobrou radu. Čaj jsem zakoupila opravdu mi moc pomohl. Děkuji za radu a milý přístup.

Více informací

B.Jílková (Přeštice)

Gynekolog mě Vás doporučil,ohledně čaje My-cys a nestačila jsem se divit. Za měsíc užívání Vašeho čaje se cysta úplně ztratila.Je moc fajn,že o Vás vědí i lékaři. Moc díky

Více informací

Z.Malý (Praha)

Velice odborný personál, pokud nevím a nejsem si s alternativní léčbou jistý,stačí k Vám  zavolat a hned si víte rady.  Na Vaše balíčky,které si u Vás často objednávám se vždy těším. Přeji spoustu spokojených zákazníků

Více informací

Šestáková (Plzeň)

Vždy se těším do Vaší prodejny v předvánočním čase,jelikož tam nakoupím pro kolegyně v práci a skoro pro  celou rodinu. Děkuji a Vaše pohankové polštářky jsou bezkonkurenční. Krásné Vánoce celému kolektivu.

Více informací