Smrková mast 50ml

Bylinná mast - nehty,klouby, svaly.

Naše cena:

250 Kč (s DPH)
207 Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:k1395
Dostupnost: ihned k odeslání

Více o produktu

Vícero vědeckých studií ve Finsku ukázalo, že smrková pryskyřice má množství příznivých účinků na zdraví stejně jako protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Před nanesením masti se doporučuje pokožku umýt teplou vodou a řádně ji vysušit. Mast je účinnější na čisté pokožce.

Pokud se na Vašich nehtech objevuje plíseň  doporučujeme  pravidelně nanášet mast ze smrkové pryskyřice. Častým nanášením Masti ze smrkové pryskyřice dosáhnete zdravějšího vzhledu nehtů.

Při používání masti pro léčbu svalů a kloubů budete muset být vytrvalý a důslední. Jedině to vám zaručí lepší výsledky. Nanášejte mast ze smrkové pryskyřice pravidelně. Doporučujeme vtírat ji do pokožky několikrát denně.

Mast účinkuje lépe, pokud se aplikuje na čistou pokožku. Před jejím nanesením umyjte místo teplou vodou a důkladně ho osušte. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme dané místo překrýt obvazem .

Kdy se dostaví výsledky?

Rychlost zotavení se může lišit - pokud je problém drobný, pocítíte úlevu relativně rychle. V případě, že se léčíte s dlouhodobými problémy, bude nutné mast pravidelně nanášet po dobu několika měsíců.

Pomáhá při:

  • problémech pokožky se sklonem ke špatně se hojicím a otevřeným ranám, bércovým vředům a drobným kožním zánětům,
  • problémech zubů,
  • plísňových problémech nohou,
  • záděrách, odřeninách, omrzlinách,
  • akné.
Objednací číslo: k1395
Výrobce: Bylinná lékárna
Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Dostupnost: ihned k odeslání
Množství: 50ml

Související produkty