Liftea Třezalka extrakt 30tbl

Neohodnoceno
Značka: Liftea
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1153
115 Kč
Liftea Třezalka extrakt 30tbl
Neohodnoceno
Značka: Liftea

Liftea Třezalka extrakt 30tbl

V náročných životních obdobích, kdy je na nás vyvíjen větší tlak, nám může pomoci překonat stres a napětí třezalka. Liftea Třezalka přináší v praktické formě tablet extrakt z nati třezalky tečkované, která přispívá k dobrému duševnímu zdraví a navozuje pocit emoční rovnováhy. Pozitivně ovlivňuje relaxaci, náladu a spánek, a navíc napomáhá k normálnímu trávení.

Třezalka tečkovaná:

  • přispívá k dobrému duševnímu zdraví a pohodě
  • navozuje pocit emoční rovnováhy
  • napomáhá k normálnímu trávení

Dávkování: 1 - 2 tablety denně. 

Složení

1 tableta obsahuje: extrakt z kvetoucí nati třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 43 mg. Přídatné látky: zahušťovadlo: dihydráthydrogenfosforečnanu vápenatého; plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulóza; stabilizátory: polydextróza, polyvinylpyrolidon, triethylcitrát; barvivo: oxid titaničitý; protispékavé látky: stearan hořečnatý, mastek.

Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. U citlivých jedinců může způsobit fotoalergii. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme po 4 týdnech užívání 1 týden přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dohled a dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Množství: 30 tbl