Žlutá mast 120g dle receptu paní Kamenické

Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2854
295 Kč
Žlutá mast 120g dle receptu paní Kamenické
Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn

Originální recept paní Kamenické " báby Radnické "

Žlutá mast

Žlutá mast, je obecně značená jako kosmetický přípravek. Dodnes se Žlutá mast připravuje podle původní originální receptury léčitelky Boženy Kamenické. 

Podporuje normální stav pokožky. 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: Vaselinum flavum, Adeps lanae, Eucalypti etheroleum, Levomentholum, Helianthus annuus seed oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Agrimonia Eupatoria herba Extract

Použití: Při hemeroidech (hemoroidech): Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo. Jemně rozetřete na hemoroid a v jeho blízké oblasti a je-li to možné tak vmasírujte. Do spodního prádla se doporučuje malý kus pleny, aby mast neumastila oblečení. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

Na pokožku: Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo omyté teplou vodou, aby se mast lépe vstřebávala. Jemně rozetřete na poraněné místo a je-li to možné tak vmasírujte. Po nanesení zakryjte kusem pleny nebo gázy - tím zahřejete dané místo a působení masti tak bude účinnější. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

 Nežádoucí účinky: Po aplikaci masti můžete pocítit pálení či svědění, tyto projevy jsou však následkem působení obsažených látek v přípravku. Pro zmírnění pálení aplikujte menší množství masti.

Při výskytu nežádoucích účinků a jiných neobvyklých reakcích se poraďte se svým lékařem.

Všeobecná upozornění: Neaplikujte na oči a sliznice. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: Skladujte do 20°C (nejlépe v ledničce) a mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Balení: 120g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Hmotnost: 120g