Artyčok EkoMedica 500ml

Neohodnoceno
Dostupnost Ihned k odeslání
Kód: 2932
309 Kč
Artyčok EkoMedica 500ml
Neohodnoceno

Artyčok je rostlina původem ze Středomoří. Obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v květním lůžku. Hlavní aktivní látkou je cynarin. Je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnostipomáhá při trávení, přispívá k normální funkci jater, podporuje detoxikaci organismu. EkoMedica Artyčok 100% šťáva je získávána z listů květního lůžka artyčoku nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Hlavní vlastnosti:

  • 99,8% šťáva je získávána z listů květního lůžka artyčoku
  • stabilizována pouze pasterizací
  • neobsahuje chemické konzervanty

 

Dávkování

25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut po jídle. Před použitím protřepejte.

Složení

Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 49,9 g šťávy z artyčoku, což odpovídá obsahu 46,20 mg cynarinu. Šťáva z listů květního lůžka artyčoku 99,8 %, kyselina citrónová (regulátor kyselosti). 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.

Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.