Energy Cytosan inovum 90kps.

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 239
1 013 Kč
Energy Cytosan inovum 90kps.
Neohodnoceno
Značka: Energy

CYTOSAN INOVUM   acidum humic

Doplněk stravy – kapsle  

Cytosan Inovum je bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs huminových látek, kyselinu jantarovou, silymarin a zelený jíl. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.  

Sylimarin  - normální funkce jater, pročištění, antioxidant, normání hladina cukru v krvi, normální činnost srdce

Zelený jíl -  absorpční, antioxidační a čistící vlastnosti. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.   

Dle nařízení Komise EU  č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením.

SLOŽENÍ 1 KAPSLE: lignohumát draselný (358,4 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), rašelinový humát (50 mg), zelený jíl (50 mg), silymarin (40 mg), kyselina jantarová (1,6 mg).  

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: 1/2 kapsle za den. Po 3–4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.  

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.  

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu,mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládat mimo dosah dětí!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Množství: 90 kapslí