Detoxikační polštářky s turmalínem

Neohodnoceno
Značka: Vargas organics

Revitalizuje a čistí tělo od toxinů a tělních odpadů Přípravek je založen na staré tradici čínské medicíny, aktivací reflexních bodů na chodidlech.

1 balení = 10 polštářků a náplastí.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3363
239 Kč
Detoxikační polštářky s turmalínem
Neohodnoceno
Značka: Vargas organics

Detoxikační polštářky dokáží velmi pomoci v oblasti zbavení se jedovatých toxinů, které nejen zatěžují organizmus, ale i mysl, což je velmi důležité.

Toxiny nevznikají jen příjmem potravy, léků, alkoholu, ale toxiny si také tvoříme svojí vlastní myslí. Vytvoření toxinu v těle je jednoduché, stres, lež, závist, zloba….. no, ať z jakéhokoliv důvodu, je dobré se občas alespoň části toxinů zbavit.

První dny budou polštářky po použití velmi tmavé ale po několika dnech dnů sami uvidíte změnu. Polštářky po použití budou světlejší a světlejší. Vaše nálada bude mnohem lepší… tělo se zbavilo alespoň části jedovaté a otravné zátěže.

Užití je jednoduché. Před spánkem je dobrá očista chodidel, vlažnou vodou a vytřít do sucha. Následně vyčistit pokožku chodidel trochu lépe.

Na perfektně připravenou pokožku plosky chodila přiložte detoxikační polštářek a přelepte přibalenou náplastí. Pokud by vám náplast nedržela, použijte jakoukoliv náplast nebo ponožku tak, aby polštářek byl v kontaktu s pokožkou.


Dopřejte si klidný spánek a ráno polštářek sejměte a uvidíte jakou má barvu a co z těla odešlo.

Během procesu detoxikace, dochází v bodech chodidla k zápaře. Pot v této oblasti je náš přítel a pomáhá nám v detoxu. Protože je přítomné teplo, obsah polštářku aktivuje reflexní body na chodidle a spustí odvod toxinů do polštářku. Naše polštářky obsahují i vitamín C, který se takto snadno dostane do krevního oběhu a posiluje imunitu.

Neužívejte na otevřené rány ani puchýře.

Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Použití doporučujeme osobám od 12 ti let věku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Kosmetický výrobek. Nenahrazuje léčiva. Nejsou nám známy vedlejší účinky při používání. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, ukončete používání výrobku.

Složení: turmalín, dřevitá hmota, bambusový ocet, chitosan, dextrin, vitamín C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikace
Balení: 1 ks