Uncaria Dračí krev 30ml

Neohodnoceno
Značka: Uncaria

Živice z kůry stromu Sangre de drago jako doplněk stravy.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1467
289 Kč
Uncaria Dračí krev 30ml
Neohodnoceno
Značka: Uncaria

Populární živice stromu Sangre de drago. Díky obsaženým složkám je v Peru již po staletí využívané místními obyvateli v etnické medicíně vně a vnitřně Sangre de drago, zvaná také dračí krev, je živice z amazonského stromu. Díky obsaženým složkám je v Peru již po staletí využívaná místními obyvateli v etnické medicíně, informace o působení byly předávány z pokolení na pokolení. V Peru je užívané jako podpora klasické medicíny vně a vnitřně.

U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organismus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního stylu a prostředí. 

Složení: Živice z kůry stromu Sangre de drago 30 ml.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ VNITŘNĚ: obvykle se užívá 15-20 kapek denně. Nejlépe je užívat na lačno, rozmíchané v malém množství vody nebo šťávy (1-2 lžíce tekutiny). VNĚ - k výplachům dutiny ústní a ke kloktání se užívá roztoku 3-10 kapek v ¼ sklenky vody. Na rány, popáleniny, pokousání hmyzem a afty se používá neředěné.

UPOZORNĚNÍ: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu  mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury, sirupy, kapky
Objem: 30ml