Energy Renol 30ml

Neohodnoceno
Značka: Energy

Bylinné kapky Renol podporují zdravou funkci močových cest a ledvin. Přispívají ke správné pohyblivosti kloubů a chrupavek.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 823
589 Kč
Energy Renol 30ml
Neohodnoceno
Značka: Energy

Renol 

Aktivní složky udržují normální funkci močových cest, ledvin(jehlice trnitá, tužebník jilmový, truskavec ptačí, vrbovka malokvětá) a prostaty (vrbovka malokvětá). Udržují pohyblivost kloubů a chrupavek (lopuch větší, vrbovka malokvětá).

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Renol s krémem Artrin z Pentagramu® terapeutických krémů.

Použití Renolu z hlediska psychiky: Neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, nerozhodnost, rezignace, neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení, hyperaktivita CNS, především u dětí s LMD a ADHD.

Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh.

Složení: Bylinný extrakt (jehlice trnitá, vřes obecný, pelyněk kozalec, bez černý, lopuch větší, lichořeřišnice větší, rybíz černý, kakost smrdutý, dvouzubec trojdílný, truskavec ptačí, zlatobýl obecný, turan kanadský, tužebník jilmový, sporýš lékařský a vrbovka malokvětá), směs přírodních silic (anýzová, citronová, grepová oplodí, guajaková, jalovcová, kafrová, kardamomová, litseová, mandarinková, sporýšová a zázvorová).

Doporučené dávkování: Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.  

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury, sirupy, kapky
Objem: 30ml