Jukl Zinek 100tbl

Neohodnoceno
Značka: Fyrosan - Jukl
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 820
149 Kč
Jukl Zinek 100tbl
Neohodnoceno
Značka: Fyrosan - Jukl

Jukl Zinek 100tbl

Podpora imunitního systému, při poruchách růstu a vývoje, na urychlení regenerace organismu

Použití: Přípravek doporučujeme pro doplnění zinku v těle. Zinek se nachází ve všech rostlinných i živočišných buňkách. Účastní se syntézy DNA (genetického materiálu) a tvorby nových tkání a zajišťuje růst a vývoj v dětství. Zinek je základní složkou více než 100 enzymů, které se podílí na trávení a využití tuků, bílkovin a sacharidů a je úzce spojen s produkcí energie v organismu. Zinek je nezbytný pro vývoj T-lymfocytů, bílých krvinek v našem těle, které likvidují viry a škodlivé bakterie a tak pomáhají v boji proti infekcím, zejména u oslabeného organismu. Fyrosan Zinek je koncentrovaným zdrojem tohoto prvku. Zvyšuje imunitu, ale musí se užívat společně s vitamínem A (bez zinku se vitamín A neuvolní z jater). Jeho nedostatek má negativní vliv na zdraví člověka, především při poruchách růstu a vývoje, při pomalé nebo blokované regeneraci organismu. Nedostatek zinku může být způsoben rovněž špatnou funkcí štítné žlázy, nemocemi jater, apod!

Složení:
 škrob, laktóza, mléčnan zinečnatý, želatina, protispékavé látky: talek a stearan hořečnatý

Dávkování:
 1 až 2 x denně 1 tabletu při jídle. Denní dávka obsahuje: zinek 12,5 mg/1 tbl (125% RDHP) Pro maximální účinek NEZAPÍJET!

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení: PE dóza s bezpečnostním uzávěrem 100 ks tablet po 0,21 g. Celková hmotnost obsahu 21g (±5%)