Koňský čaj Odhlenění 1000g

Neohodnoceno

Koňský bylinný čaj Odhlenění přispívá ke správnému fungování dýchací soustavy a posiluje sliznice. Poskytuje antibakteriální účinky.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2857
599 Kč
Koňský čaj Odhlenění 1000g
Neohodnoceno

Bylinný čaj Koňský odhlenění

Podporuje normální funkce dýchacího systému (proskurník, jitrocel, bez, plicník, yzop), má antibakteriální aktivitu (mateřídouška) a podporuje slizniční epitel (divizna). 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: Proskurník list, jitrocel list, truskavec nať, bez květ, divizna květ, yzop nať, plicník list, řebříček nať, mateřídouška, fenykl plod

Dávkování: Do 450 kg váhy zvířete = 1 hrnek o objemu 250 ml naplnit směsí, zalít 2 litry převařené vody. Možno přidat i do krmiva, užívat 2-3x denně po dobu 3 týdnů. Následně týdenní pauza a znovu ještě 3 týdny užívat na doléčení. Nutno podávat teplé.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Určeno pro zvířata. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení: 1000g

*1. obrázek je pouze ilustrační