Koňský čaj Kašel 1000g

Neohodnoceno

Koňský bylinný čaj Kašel podporuje normální funkci dýchací soustavy a působí antibakteriálně. Obsahuje jitrocel, fenykl, mateřídoušku, diviznu a proskurník.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 812
599 Kč
Koňský čaj Kašel 1000g
Neohodnoceno

Bylinný čaj Koňský kašel

Podporuje normální funkce dýchacího systému (proskurník, jitrocel, fenykl), má antibakteriální aktivitu (mateřídouška) a podporuje slizniční epitel (divizna). 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: Proskurník list, jitrocel list, meduňka nať, divizna květ, fenykl plod, heřmánek květ, mateřídouška, řepík nať

Dávkování: Do 450 kg váhy zvířete = 1 hrnek o objemu 250 ml naplnit směsí, zalít 2 litry převařené vody. Možno přidat i do krmiva, užívat 2-3x denně po dobu 3 týdnů. Následně týdenní pauza a znovu ještě 3 týdny užívat na doléčení. Nutno podávat teplé.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Určeno pro zvířata. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení: 1000g

Doplňkové parametry

Kategorie: Koňské čaje
Hmotnost: 1 kg