Dr. Popov Kostivalová mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 853
105 Kč
Dr. Popov Kostivalová mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Kostivalová mast se výborně hodí k masážím, které příznivně působí na namožený pohybový aparát (klouby a páteř, unavené nohy, šlachy a namožené svaly). Je oblíbená hlavně u sportovců a osob, které ve své profesi manuálně těžce pracují. Kostivalovou mast můžete používat i při dalších problémech: k péči o pokožku při proleženinách, podlitinách nebo výronech. Udržuje pokožku hebkou a jemnou. Je také výborným doplňkem při rehabilitaci, a to zvláště při regeneraci pokožky při zlomeninách – jak už napovídá sám tradiční název bylinky: kostival.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je kostival lékařský (Symphytum officinale), který obsahuje mnoho účinných látek: slizy, steroidní saponiny, taniny, inulin, protein a vitamín B12. Listy a hlavně kvetoucí vrcholky kostivalu obsahují alantoin, který podporuje hojení ran. Účinek kostivalu lékařského je v masti umocněn unikátní kompozicí bylin: měsíčkem lékařským, jalovcem a tymiánem. Masťový základ kostivalové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast s kostivalem
  • kostival se hodí k péči o pokožku při proleženinách, podlitinách a výronech
  • ideální mast k masážím pohybového aparátu

 

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, jalovec, tymián, měsíček lékařský, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím Kostivalové masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2–3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.