Mycodetox Mycomedica 120 kps.

Neohodnoceno
Značka: MycoMedica
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 879
450 Kč
Mycodetox Mycomedica 120 kps.
Neohodnoceno
Značka: MycoMedica

MycoDetox

Využívá synergický účinek speciální houby Reishi a dvou sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny. Jeho hlavní účinek je v pročištění organismu (Spirulina), podpoře jeho přirozené obranyschopnosti. Podle schválených zdravotních tvrzení EU dokáže Reishi podporovat přirozenou obranyschopnost, udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi a normalizovat krevní oběh. Chlorella podporuje vitalitu organismu, napomáhá energii a přirozené obranyschopnosti. Podporuje normální funkci jater a trávícího traktu a pročišťuje. Spirulina napomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a celkově podporovat vitalitu člověka. Houba Reishi a obě řasy jsou doplněné Acerolou (brazilská třešeň), která obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C.  Chlorella a Spirulina v jsou v produktu BIO kvalitě.

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení v 1 kapsli: Reishi, lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, 30% extrakt – 130mg BIO Chlorella, Chlorella pyrenoidosa – 130mg BIO Spirulina, Spirulina platensis, 30% extrakt – 130mg Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 30mg bez pomocných látek, aditiv a konzervantů
 
Dávkování: Zvýšená dávka: 4–10 kapslí denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
Běžná dávka: 3–4 kapsle denně 2–3 měsíce v roce (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem.
 
Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě extraktu brazilské třešně Aceroly. Užívejte kontinuálně maximálně 1-2 měsíce.
 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Houby
Hmotnost: 120kps.