Nat Phos Biomineral D6 180 pastilek

Neohodnoceno

Schüsslerova minerální sůl Nat Phos - odkyselení, acidobazická rovnováha

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3387
350 Kč
Nat Phos Biomineral D6 180 pastilek
Neohodnoceno
nat phos 12
Novinka

Nat Phos Biomineral D6® tkáňová sůl zelená

Tyto pastilky rozpustné v ústech obsahují minerální sůl NAT PHOS (hydrogenfosforečnan sodný, natrium phosphoricum), získanou triturací podle Dr. Schűsslera.

Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler byl úspěšný německý lékař a homeopat 2. poloviny 19. století. Během své praxe zjistil, že aby naše tělo bylo zdravé, musí každá jeho buňka obsahovat správné množství minerálních anorganických solí. V buňkách je přítomno 12 základních druhů anorganických sloučenin, které tvoří až jednu dvacetinu naší hmotnosti. Pokud nám některá z nich chybí, naruší se správná funkce buněk. Organismus pak není správně mineralizován a dostavují se zdravotní potíže.  

Schüsslerovy soli obsahují vždy samotnou minerální sůl v nízké potenci D3 - D12, která se krásně vstřebává v ústní dutině, zatímco při průchodu trávicím systémem se minerály vstřebávají obtížněji. Tkáňové soli obsahují také homeopatickou informaci, která nemocné buňce pomáhá vytvořit prostředí, v němž se minerál do ní optimálně vstřebá. Mezi homeopatika však tkáňové soli nepatří, protože vycházejí z pravidla o deficitu (doplnění toho, co nám podle příznaků chybí), nikoli z pravidla o podobnosti (léčba podobného podobným).

12 Schüsslerových solí, známých též jako buněčné, minerální či tkáňové soli, doplňují chybějící minerály přímo do buněk a tkání. 

Minerální sůl NAT PHOS obsahuje sodík a fosfor. Jedná se o anorganickou sloučeninu natrium phosphoricum obsaženou v našich buňkách. Při nedostatku této minerální soli může docházet k rozvoji nepříjemných zdravotních příznaků, například: překyselení organismu, pálení žáhy a kyselé říhání, nadýmání, potíže s trávením, časté chutě na sladké, opakované gynekologické infekce, záněty močových cest a močového měchýře, žlučníkové a ledvinové kameny, bércové vředy, akné a černé tečky na pleti. 

Schüsslerovy minerální soli jsou snadno vstřebatelné, ke vstřebávání dochází už v ústní dutině (na rozdíl od minerálů získaných ze stravy a jiných potravinových doplňků). Chybějící hladinu minerálů ovšem doplňují postupně a je potřeba užívat je alespoň po dobu 2-3 týdnů. Mají příjemnou, sladkou chuť bez přidaného cukru. Jsou vhodné pro děti, těhotné i kojící ženy. Jedná se o cucací pastilky, které chutnají jako bonbóny a zároveň posilují zubní sklovinu. Užíváme obvykle 1-2 pastilky 3x denně, necháme rozpustit v ústech. 

Složení (1 pastilka):

  • 0,5 mg, Hydrogenfosforečnan sodný (účinná látka), Natrium phosphoricum, Na2HPO4 · 12 H2O
  • 98,4 %, rostlinné polyoly (nosič)
  • 1,5 %, rostlinný stearan hořečnatý

Dávkování: Dlouhodobě užívejte 1-2 pastilku 2-3 x denně. Akutně užívejte 1 pastilku každé 2 hodiny. V případě potřeby je možné  dávku zvýšit až na 1 pastilku každých 15 min. Nechte rozpustit v ústech, poté 15 minut nejíst, nepít. Dětem můžete rozpustit v malém množství vody.

Upozornění: Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Výrobce: Biomineral s.r.o., Slovenská republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Schüsslerovy soli
Množství: 180tbl