Energy Organic Barley Juice powder - mladý ječmen 100g

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 242
499 Kč
Energy Organic Barley Juice powder - mladý ječmen 100g
Neohodnoceno
Značka: Energy

Organic Barley juice mladý ječmen 100g

Úchvatné scenérie Jižní Kalifornie jsou místem, kde z rostlinek mladého ječmene, v období jeho raného růstu, připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů. Obsahuje celé spektrum přírodních vitaminů, enzymů a minerálů, které jsou v organismu snadno a v nejvyšší možné míře využitelné.

Mladý ječmen je téměř pravým opakem chlorely. Svou dravostí mladého osení nám prakticky ihned dodává aktivní energii a povzbuzuje celý organismus. Jeho působení je ovšem časově značně omezené. Mladý ječmen se chová podobně jako bubínková kamínka. Ta začnou okamžitě žhnout, ale po vyhasnutí velmi rychle vychladnou. Účinek Mladého ječmene je tedy velmi silný, rychlý, ale krátkodobý. Mladý ječmen využíváme pro okamžité zvýšení použitelné energie! (sport, aktivní dovolená, náročné společenské večery atd.)

 

Dle  Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních  nesmíme na stránkách uvést účinky této rostliny. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení : 100% šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare) v prášku

Bez lepku.
 
Dávkování :1 čajová lžička rozmíchaná ve sklenici čisté vody, filtrované a neperlivé 1 – 3x denně (1 čajová lžička = 4 g).
 
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pochutiny a nápoje
Balení: sypaný
Typ produktu: doplňky stravy
Hmotnost: 100g
Množství: 100g