Energy Spirulina Barley 200tbl.

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1164
499 Kč
Energy Spirulina Barley 200tbl.
Neohodnoceno
Značka: Energy
Spirulina Barley 200tbl
 
Bioinformační přípravek vyrobený podle zásad ekologického zemědělství.
 
Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek. Západ: Vysokohorská jezera v Andách jsou místem, kde ve velké výšce pod silným sluncem získáváme a šetrně zpracováváme naprosto čistou a hodnotnou spirulinu. Východ: Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, kde z rostlinek mladého ječmene, v období jeho raného růstu, připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů.
 
Zajímavá kombinace dvou zelených potravin - zkuste jako doplněk při hubnutí a cvičení. 
 
Spirulina pomáhá kontrolovat hubnutí a chuť k jídlu, tonus a vitalitu. Podporuje normální hladinu cukru v krvi, přirozenou obranyschopnost a svalovou hmotu při hubnutí.
 

Dle  Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních  nesmíme na stránkách uvést účinky této rostliny. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení : Šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare)41,7%, Spirulina (Arthrospira platensis) 41,7%, Celulóza, Hořečnaté soli mastných kyselin
 
Dávkování : 2 tablety 1 - 3 x denně. Zvyšte příjem tekutin.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pochutiny a nápoje
Množství: 200tbl