Dr. Popov Arniková mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 848
105 Kč
Dr. Popov Arniková mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Arniková mast

Arniková mast je výborným prostředkem k masáži, která příznivě působí na dolní končetiny například při svalové únavě či při otocích. Masáž pomáhá při kloubních potížích, zánětech artritického či artrózního charakteru. Arniková mast se také dobře hodí k péči o pokožku, je vhodná ke změkčení zhrublé pokožky a mozolů, působí regeneračně při akné a drobných oděrkách. Arniková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Hlavní bylinou v masti je arnika horská (Arnica Montana), známá také jako prha arnika. Masťový základ arnikové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se využívá k léčbě různých dermatitid. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Účinek arniky horské je v masti podpořen tymiánem obecným, který zvyšuje výsledný vliv arniky.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinná mast s obsahem arniky horské
  • skvělá k masáži při otocích, bolestech kloubů a svalů
  • změkčuje pokožku, působí regeneračně a hydratačně

 

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, arnika horská, tymián obecný, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.