Energy Barley Juice mladý ječmen 200tbl.

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1163
499 Kč
Energy Barley Juice mladý ječmen 200tbl.
Neohodnoceno
Značka: Energy

Barley juice mladý ječmen 200tbl

Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu je místem, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů. Obsahuje celé spektrum přírodních vitaminů, enzymů a minerálů, které jsou v organismu snadno a v nejvyšší možné míře využitelné.

Mladý ječmen je téměř pravým opakem chlorely. Svou dravostí mladého osení nám prakticky ihned dodává aktivní energii a povzbuzuje celý organismus. Jeho působení je ovšem časově značně omezené. Mladý ječmen se chová podobně jako bubínková kamínka. Ta začnou okamžitě žhnout, ale po vyhasnutí velmi rychle vychladnou. Účinek Mladého ječmene je tedy velmi silný, rychlý, ale krátkodobý. Mladý ječmen využíváme pro okamžité zvýšení použitelné energie! (sport, aktivní dovolená, náročné společenské večery atd.)

 

Dle  Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních  nesmíme na stránkách uvést účinky této rostliny. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení : Extrakt ze zeleného ječmene díky šetrnému zpracování obsahuje více než 20 aktivních enzymů (cytochromoxidázu, superoxiddismutázu, transhydrogenázu a další), chlorofyl, vitaminy a dokonalý výběr minerálů a stopových prvků v organické, dobře využitelné kvalitě.
 
Dávkování : 2 tablety 1 - 3 x denně. Zvyšte příjem tekutin.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pochutiny a nápoje
Množství: 200tbl.