Bylinné tonikum pro zdravá střeva 250ml

Neohodnoceno
Značka: Salus

Speciální směs bylin a extraktů.
Obsahuje až 150 mg kurkuminu v denní dávce s optimální biologickou využitelností.

✓ Vysoce účinné tonikum bez projímavých účinků
✓ Bioaktivní kurkuma podporuje naše střeva vápníkem, hořčíkem a vitamínem D3

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3496
349 Kč
Bylinné tonikum pro zdravá střeva 250ml
Neohodnoceno
Značka: Salus
Bylinné tonikum pro zdravá střeva 250ml
Tip
Náš střevní systém je komplexní a vysoce výkonný orgán představující významnou bariéru mezi naším tělem a vnějším světem. Přijímá vitamíny, minerály a životně důležité živiny z potravy. 70 % buněk našeho imunitního sytému ve střevní stěně dohlíží na odstraňování a zneškodňování patogenů a škodlivých látek přicházejících ze životního prostředí. Střevo má proto rozhodující vliv na naše zdraví.

Speciální receptura SALUS Bylinného tonika pro zdravá střeva s bioaktivní kurkumou podporuje naše střeva vápníkem, hořčíkem a vitaminem D3.
Vápník podporuje normální funkci trávicích enzymů a je potřebný pro udržení normálních funkcí svalů. Hořčík také přispívá ke správné funkci svalů, normálnímu energetickému metabolismu a rovněž se zapojuje do buněčného dělení. Vitamin D3 zvyšuje vstřebávání vápníku ze střeva a podílí se i na některých imunitních procesech, regulaci krevního tlaku a při růstu krevních, svalových a kožních buněk. Vitamín D ovlivňuje přes 200 procesů v našem těle.

Střevní péče SALUS Bylinné tonikum pro zdravá střeva s příchutí jablek a švestek obsahuje 150 mg kurkuminu z přírodní kurkumy. Díky speciálnímu složení je toto vysoce účinné tonikum velice chutné a bez projímavých účinků.

Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
 

Tip pro vás: Podpořte svůj imunitní system zdravým životním stylem zahrnujícím vhodnou pohybovou aktivitu. Už 10 minut procházky denně významně podporuje střevní peristaltiku a celkově pozitivně působí na prosperitu organismu. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
 

Výrobce: Salus
Země původu: Německo

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota (kJ, kcal) 498 kJ / 117 kcal
Tuky 0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 29 g
z toho cukry 17 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.11 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Objem: 250ml