Vitestin 390 ml

Neohodnoceno
Značka: Naturprodukt
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1473
165 Kč
Vitestin 390 ml
Neohodnoceno
Značka: Naturprodukt

Vitestin® je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje, který působí blahodárně na sliznice zažívacího traktu, především pak tenkého a tlustého střeva.  Je vyráběn z unikátní a vyvážené kombinace bylin, bez přídatných látek, aromat a konzervantů.  

Složení: Směs 10 ti českých bylin (výrobní tajemství), aloe vera, ženšen pravý. 

Neobsahuje konzervanty, sladidla, barviva, aromata ani "éčka".  

Dávkování a způsob užívání: Denní dávka = 1 sklenička (390 ml) Minimální délka trvání kúry = 6 - 15 dní.

Dávku snižte z množství 1 x denně na 1 x za dva dny, následně pozvolna až na užívání 1 x za 14 dní a dále dle vašeho uvážení, vašeho pocitu.

Vitestin® doporučujeme užívat při co nejprázdnějším zažívacím traktu. Tedy ráno, nalačno. Vitestin® popíjejte nejlépe v klidu a pomalu, třeba 5 - 15 minut. Někdo ho pije i na „ex“, zvláště pánové, když mají po ránu žízeň. Nejlépe se konzumuje při pokojové teplotě. Nechte bylinné látky působit v trávicím traktu ales­poň 1 hodinu, tedy nejezte, ani nepijte, teprve poté se lehce nasnídejte.

Pokud je na Vás 1 sklenice po ránu příliš mnoho, vypijte ½ až ¾ sklenice a zbylou ½ až ¼ si dopijte odpoledne mezi 14 - 16 hodinou. Raději obědvejte co nejdříve, abyste tuto druhou část Vitestinu® užili také na co nejprázdnější zažívací trakt. Po vypití Vitestinu® opět hodinu nejezte, ani nepijte, ať mohou všechny bylinné látky v klidu a bla­hodárně působit.    

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pochutiny a nápoje
Hmotnost: 390 ml