Černá ředkev EkoMedica 500ml

Neohodnoceno
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2938
335 Kč
Černá ředkev EkoMedica 500ml
Neohodnoceno

Černá ředkev vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami. Jako kořenová zelenina se pěstovala již před 4 tisíci lety v Číně. Černá ředkev obsahuje řadu vitaminů (C, E, B1, B2, B6 a beta-karoten), minerálů (vápník, hořčík, železo, síra, draslík), enzymy a vlákninu. Unikátní je obsahem silic a éterických olejů. EkoMedica Černá ředkev výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

 

Dávkování

Užívejte 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Před použitím protřepejte.

Složení

Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 4,5 g extraktu z kořene černé ředkve, což odpovídá obsahu 45 g kořene černé ředkve. Voda, extrakt z kořene černé ředkve, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.