Červená řepa EkoMedica 500ml

Neohodnoceno
Značka: Ekomedica
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2941
119 Kč
Červená řepa EkoMedica 500ml
Neohodnoceno
Značka: Ekomedica

Červená řepa je velmi ceněná potravina s všestranným blahodárným vlivem na organismus. 100% šťáva od firmy Ekomedica je získávána z bulvy červené řepy nejmodernějším způsobem výroby, ošetřena je jen šetrnou pasterizací a neobsahuje žádné chemické konzervanty. Díky lahodné chuti je šťáva určena co nejširšímu spektru konzumentů, je vhodná k dlouhodobému a každodennímu užívání. Jelikož se jedná o přírodní produkt, může se jeho barva, vůně i chuť v různých šaržích výrobku měnit, což ale není na závadu jeho kvality.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% šťáva z červené řepy
  • lahodná plná chuť
  • bez chemických konzervantů

Dávkování

50 ml 1-2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka 100 ml obsahuje 100 ml šťávy z bulvy červené řepy.

Složení

Šťáva z bulvy červené řepy 100 %, standardizovaný extrakt z plodů camu-camu 75 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová v denní dávce 50 ml výrobku.

Upozornění

Doplněk stravy. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.