Coriolus Mycomedica 90tbl.

Neohodnoceno
Značka: MycoMedica
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1415
690 Kč
Coriolus Mycomedica 90tbl.
Neohodnoceno
Značka: MycoMedica

Coriolus (Outkovka pestrá, Yunzhi)

Je jednou z nejceněnějších hub tradiční čínské medicíny. V překladu znamená znamená krocaní ocas, a to pro svůj vzhled. Byl také nazýván trávou říše nebes. Coriolus roste na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Americe. V Číně byl Coriolus vysoce ceněným léčivem na čínském dvoře.

Díky zpracování metodou horkovodní extrakce nabízíme vysoce kvalitní výtažek z Coriolu v ideálním poměru účinných látek pro nejlepší výsledky: min. 40 % polysacharidů (reálně bývá 43-44 %)

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. Na základě vyhlášky EU nemůžeme nabízet Coriolus jinak, než jako veterinární produkt.

Složení v 1 kapsli: Coriolus, outkovka pestrá, Coriolus versicolor, 100% čistý extrakt - 500mg pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů 
 
Dávkování:
Dávkování pro kočky a psy: 1 kapsle/den 10 až 20kg váhy zvířete, 2 kapsle/den 20 až 30kg váhy zvířete, 3 kapsle/den > 30kg, 4 kapsle/den > 30kg
Lze podávat dlouhodobě.
 
Způsob použití: je možné užívat celé kapsle nebo vysypat obsah kapsle do krmiva
 
Obsah balení: 90 kapslí á 500mg extraktu - v želatinových či rostlinných kapslích
 
 Upozornění: Na základě vyhlášky EU nemůžeme nabízet Coriolus jinak než jako veterinární produkt.
Veterinární produkt. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární přípravky
Typ produktu: tablety
Množství: 90 tbl.