Energy Spiron sprej do ovzduší/k inhalaci 50ml

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 255
378 Kč
Energy Spiron sprej do ovzduší/k inhalaci 50ml
Neohodnoceno
Značka: Energy

Energy Spiron sprej do ovzduší nebo k inhalaci

obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací.

Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

Komplex přírodních éterických olejů lze použít pro vytvoření příjemné atmosféry před jednáním, celkové uklidnění, při bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání a jiných nervových poruchách, pro navození klidného spánku, při astmatu, kašli, bronchitidě, kuřáckém kašli, infekčním onemocnění plic, chřipkách jako desinfekce ovzduší, nachlazení a pro uvolnění dýchacích cest, uklidnění srdce, pro zvýšení imunity, ale i pro osvěžení vzduchu v místnostech, kde se kouří.

Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokáží až pozoruhodně upravit různé tělesné funkce.

Spiron obsahuje celou řadu kvalitních přírodních esencí, které působí antisepticky.

Použití: Přípravek před použitím protřepejte a aplikujte krátkým střikem do ovzduší, nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Před stříknutím se přesvědčte, zda nemíříte tryskou nikomu do očí!

Přípravek nevystavujte vysokým teplotám! Prázdné obaly nepropichujte, ani nehažte do ohně!

Složení: Myrtový olej, Santalový olej, Levandulový olej,Mátový olej, Eukalyptový olej, Meduňkový olej, Kafrový olej, Kadidlovníkový olej, Tůjový olej,Smrkový olej, Lemongrasový olej

Balení: 50ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Objem: 50 ml