Liftea Hloh, jmelí, česnek 30tbl

Neohodnoceno
Značka: Liftea
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 761
169 Kč
Liftea Hloh, jmelí, česnek 30tbl
Neohodnoceno
Značka: Liftea

Hloh, jmelí, česnek 30tbl

Srdce a cévy zajišťují přenos kyslíku a živin do celého těla, jejich správná funkce je proto nepostradatelná. Na podporu funkce srdce a cév se tradičně používá kombinace bylin – hlohu, jmelí a česneku. Hloh podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, jmelí přispívá k normální činnosti cévní soustavy. Česnek má také pozitivní vliv na činnost srdce.  

Hlavní vlastnosti:

  • hloh podporuje kardiovaskulární systém
  • jmelí napomáhá správné činnosti cévního systému
  • česnek má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a srdce

 

Dávkování

Doporučené dávkování je 1-2 tobolky denně.

Složení

1 tobolka obsahuje: česnek setý (Alium sativum) (extrakt) 150 mg, hloh obecný (Crataegus laevigata) (extrakt) 60 mg, jmelí bílé (Viscum album) (extrakt) 60 mg, stearan hořečnatý, plnidlo inulin, hydroxypropylmethylcelulosa. Přídatné látky: řepkový olej, oxid křemičitý (plnidlo) E551, želatina (obal tobolky), barvivo E150d, šelak (E904), glycerol, uhličitan amonný, sodná sůl karboxymethylcelulosy, talek (E553b), kokosový olej.

Upozornění

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Množství: 30 tbl.