IMUNITA – dárkový balíček (krabička)

Neohodnoceno

Balíček produktů zaměřený na posílení imunity a obranyschopnost organismu. Podpořte svoji imunitu nejen v podzimních a zimních měsících, ale kdykoliv, kdy bude Váš organismus oslaben.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3216
599 Kč
IMUNITA – dárkový balíček (krabička)
Neohodnoceno

Produkty:

·       BetaGlukan Biocell 90 tbl.

Vysoce čistý β-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu

 

Složení v 1 kapsli: Beta -1,3/1,6 D-Glukan 80 % – 320mg, Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 40mg, bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

 

Dávkování: Zvýšená dávka: 2–3 kapsle denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)

Běžná dávka: 1 kapsle denně (2–3 měsíce v roce) kapsle užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem.

 

·       Imunita směs z pupenů 50ml

Napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu, celkovému stavu těla, vitalitě a normální činnosti střevního traktu.

Složení: destilovaná voda, ethanol, glycerin, extrakt z pupenů kopřivy dvoudomé, pupenů rakytníku řešetlákového, pupenů ořešáku královského, pupenů vřesu obecného, semen grapefruitu (5 g účinné látky v 50 ml přípravku, lihovitost 37,5 %)

Dávkování: 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit do 2-3 dávek za den.  Užívat přímo na lžičku nebo do malého množství vody.

  • Echinacea (Třapatka nachová) kořen 100g

Podporuje normální funkce horních cest dýchacích a celého dýchacího systému, imunitu a funkce močových cest.

 

Složení: Echinacea kořen 100g

Dávkování: 1 čajová lžička se vsype do 250 ml studené vody,  přivede se k varu a nechá krátce povařit. V zakryté nádobě 15 min odstát. Následně scedit. Odvar se připravuje vždy čerstvý a pije se 2 - 3x denně.

Dárková krabička je součástí balení.

TIP: vhodné jako vánoční dárek

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy a balíčky
Hmotnost: 1 kg