Dr. Popov Jírovcová mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 849
105 Kč
Dr. Popov Jírovcová mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Jírovcová mast se užívá při omezené hybnosti kloubů, páteře nebo při bolestivé artróze. Masáž mastí je také vhodná při namožených svalech a má blahodárné účinky při ošetřování dolních končetin. Základem jírovcové masti jsou květy kaštanu koňského. Masáž jírovcovou mastí působí příznivě na krevní oběh a pohyblivost kloubů. Mast je vyrobena podle staré rodinné tradice. Doporučujeme jí zejména pro starší generaci a osoby se sklonem ke snížené pohyblivosti kloubů.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti jsou květy jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum), běžně známého jako kaštan koňský. K účinným látkám jírovce patří aescin, saponiny, flavonoidy, pektiny a éterické oleje. Účinek jírovce maďalu je v masti podpořen kombinací dalších bylin: jalovcem, tymiánem a černým bezem. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • obsahuje výtažek z květů jírovce maďalu
  • vhodná k masáži při problémech s pohybovým aparátem, namožených svalech, při artróze

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, jírovec maďal, tymián obecný, jalovec, květ černého bezu, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Postiženou oblast omyjte vodou bez mýdla a dobře vysušte. Potom naneste mast v tenké vrstvě na pokožku. Aplikujte 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemnou masáží mast vtírejte 2-3 minuty do oblasti kloubů. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat její následný účinek.