Dr. Popov Kostivalová mast s kafrem 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 856
105 Kč
Dr. Popov Kostivalová mast s kafrem 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Kostivalová mast s kafrem se výborně hodí k masážím, které příznivně působí na namožený pohybový aparát (klouby a páteř, unavené nohy, šlachy a namožené svaly). Je oblíbená hlavně u sportovců a osob, které ve své profesi manuálně těžce pracují. Skvěle uleví při pocitu unavených nohou. Kostivalová mast s kafrem intenzivně prohřívá a prokrvuje pokožku, takže ji můžete používat také při prochladnutí údů.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je kostival lékařský (Symphytum officinale), který obsahuje mnoho účinných látek: slizy, steroidní saponiny, taniny, inulin, protein a vitamín B12. Listy a hlavně kvetoucí vrcholky kostivalu obsahují alantoin, který podporuje hojení ran. Účinek kostivalu lékařského je v masti umocněn unikátní kompozicí bylin: měsíčkem lékařským, jalovcem, tužebníkem a tymiánem. Kromě toho obsahuje mast ojedinělou směs přírodních silic – kafrovou, mátovou, eukalyptovou a mentholovou. Masťový základ kostivalové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast s kostivalem a kafrem
  • při pocitu unavených nohou, namožených svalů, šlach, kloubů i páteře
  • ideální mast k masážím pohybového aparátu

 

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, jalovec, tymián, tužebník, měsíček lékařský, směs přírodních silic: kafr, mátová, eukalyptová, mentol.

Použití

Před použitím Kostivalové masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2–3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Objem: 50ml