Dr. Popov Měsíčková mast 100ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 860
175 Kč
Dr. Popov Měsíčková mast 100ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Proslulá Měsíčková mast určená pro citlivou, suchou i normální pleť má vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku. Pomáhá při péči o pokožku se spáleninami či ekzémy. Výborně poslouží v případě ztvrdlé pokožky, intenzivně hydratuje, regeneruje a vypíná pleť. Měsíčkovou mast můžete také užívat k péči o pleť s jizvami. Skvěle se hodí i k masážím: pravidelná masáž od kotníků směrem ke kolenům příznivě působí zevně na cévy dolních končetin. Měsíčková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. 

Síla měsíčku v tradičním masťovém základu

Bylinným základem měsíčkové masti je měsíček lékařský (Calendula officinalis), který pochází ze Středomoří, a v bylinářství se z něj využívá jak celých květů, tak také stonků a listů. Účinek měsíčku lékařského je v masti podpořen dalšími bylinami: tymiánem, kostivalem, zlatobýlem, černým bezem a jerlínem japonským. Kombinace těchto bylin tak dává vyniknout účinkům měsíčku. Základ masti tvoří neškvařené vepřové sádlo, které se výborně vstřebává a napomáhá dobrému pronikání účinných látek do pokožky. Mast obsahuje také pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • skvělé ochranné, zklidňující, regererační a granulační účinky
  • vhodná k péči o normální, suchou i citlivou pleť
  • pomáhá v péči o pleť s jizvami, spáleninami, ekzémy
  • hodí se i k masážím

 

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, měsíček, tymián, kostival, zlatobýl, květ černého bezu, jerlín japonský, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Než mast nanesete na pokožku, doporučujeme před tím postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Objem: 100 ml