UnimedPharma OCUflash oční kapky 2x 10ml

Neohodnoceno
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1392
149 Kč
UnimedPharma OCUflash oční kapky 2x 10ml
Neohodnoceno

 

OCUflash

První pomoc při podráždění očí. Speciální oční roztok OCUflash působí díky obsaženému výtažku ze světlíku lékařského protizánětlivě, dezinfekčně a svíravě. Používá se ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. OCUflash je vhodný pro dlouhodobé používání a každodenní péči o Váš zrak. Mohou ho používat dospělí, děti, mladiství i těhotné a kojící ženy.  

  • pomáhá při léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček
  • zklidňuje oči
  • první pomoc po poleptání očí kyselinou nebo zásadou
  • ideální k výplachu očí k odstranění cizích tělísek z oka
  • k vymývání hlenových a hnisavých sekretů z očí
  • k výplachům oka po nošení tvrdých kontaktních čoček

 

Dávkování

Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček nakapejte do dolního spojivkového vaku 1-2 kapky 1-4x denně.

Při výplachu čehokoliv cizího z oka aplikujte roztok až do doby odstranění cizorodé látky či cizích tělísek, popřípadě do zmírnění obtíží.

Složení

Natrii chloridum (chlorid sodný) 7 mg v 1 ml. Pomocné látky: benzalkonii chloridum (benzalkóniumchlorid) 0,04 mg v 1 ml (0,004%), dinatrii edetas dihydricus (dihydrát edetanu disodného), kalii chloridum (chlorid draselný), magnesii chloridum  (chlorid horečnatý), polysorbatum 80 (polysorbát 80), tinctura euphrasiae (tinktura světlíku lékařského), natrii tetraboras (tetraboritan sodný), natrii hydroxidum (hydroxid sodný), aqua ad injectabilia (voda na injekce).

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. U citlivých jedinců se bezprostředně po aplikaci může vyskytnout přechodné mírné pálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapky
Objem: 2x10ml