Energy Peralgin 120kps.

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 252
586 Kč
Energy Peralgin 120kps.
Neohodnoceno
Značka: Energy

Použití přírodního doplňku stravy Peralgin

Obsahuje extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps, užívané v tradičním léčitelství k upevnění zdraví a pro zvýšení odolnosti.

Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem.

Složení: Perila křovitá – olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský – olej ze semen, réva vinná – extrakt ze semen, housenice čínská – extrakt, kozlík lékařský – extrakt z kořene, lecitin.

Příbalové informace - PERALGIN Perilla frutescens

Doplňek stravy - kapsle  

Složení 1 kapsle: želatinová kapsle, sójový olej, perila křovitá (Perilla frutescens) – olej ze semen 90 mg, perila křovitá (Perilla frutescens) – extrakt z listů 90 mg, glycerol – zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32 mg hořčíku v jedné kapsli, tj. 8,5 % RHP*), brutnák lékařský (Borago officinalis) – olej ze semen 25 mg, réva vinná (Vitis vinifera) – extrakt ze semen 25 mg, extrakt z housnice čínské (Cordyceps sinensis) 25 mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 15 mg, uhličitan vápenatý – regulátor kyselosti, lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin – zahušťovadlo, karamel – přírodní barvivo. *RHP – referenční hodnota příjmu  

Doporučení dávkování: 1 kapsle 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.

Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!  

Upozornění: Výrobek není určen osobám přecitlivělým na sójové produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.  

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Obsah: 120 kapslí Celková hmotnost 1 kapsle: 750 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Množství: 120 kapslí