Energy Probiosan 90ks

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 247
451 Kč
Energy Probiosan 90ks
Neohodnoceno
Značka: Energy

Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium a inulin. 

Složení: Chlorella pyrenoidosa - je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitaminů (např. beta-karoten, B1– B12, C, E, atd.), minerálních látek (vápník, hořčík, železo, mangan, zinek, jód atd.), aminokyselin (včetně esenciálních), vlákniny a chlorofylu. Stimuluje imunitní systém, podporuje normální činnost jater a trávení, srdce a cév a chrání buňky před účinky volných radikálů.

Probiotický komplex - je směsná kultura živých mikroorganismů, které kontrolují rovnováhu střevní mikroflóry. V Probiosanu je obsaženo půl miliardy bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v poměru 1:1. 

Inulin - funguje v tlustém střevě jako zdroj živin pro probiotický komplex, podporuje růst „prospěšných“ bakterií a zároveň brání množení bakterií nežádoucích.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1–3x denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let.Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě maximálně 20 °C a pro delší životnost probiotického komplexu doporučujeme přípravek uchovávat v lednici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Množství: 90 kapslí