Pu-erh čaj

Neohodnoceno
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks) Ihned k odeslání (>5 ks) Ihned k odeslání (>5 ks) Ihned k odeslání (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: SUB_5124 SUB_5123 SUB_5122 SUB_5125 Zvolte variantu
290 Kč 145 Kč 79 Kč 580 Kč od 79 Kč
Pu-erh čaj
Neohodnoceno

Pu-ehr čaj

Tmavý Pu-ehr se vyznačuje především tmavší barvou než normální černý čaj. Při delším louhování dostává temnou, zcela neprůhlednou barvu, lehce připomínající barvu černé kávy. Chuť Pu-ehru je velice pestrá a velmi záleží na způsobu přípravy a kvalitě čaje. Obecně platí, že čím starší, tím jemnější chuť, a naopak čím delší doba louhování, tím hrubší a zemitější chuť. Vůně  je velmi specifická, nasládlá, hrubá a zemitá. 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Použití: 1 kávovou lžičku přelít 250ml vroucí vody a nechat v zakryté nádobě 3-15 min odstát. Následně scedit. Nálev se připravuje vždy čerstvý a pije se 2 - 3x denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.