Dr. Popov Řebříčková mast 100ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 861
175 Kč
Dr. Popov Řebříčková mast 100ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Bylinná tradiční mast vhodná k péči o rozpraskanou pokožku a při štípnutí hmyzem. Řebříčková mast velmi dobře stahuje, čistí, regeneruje a změkčuje pokožku. Proto se skvěle hodí k péči o rozpraskanou kůži například na patách, loktech nebo rukou. Díky účinným látkám řebříčku se hojně využívá při péči o pleť s různými defekty nebo při štípnutí hmyzem. Řebříčková mast se také výborně hodí k zevní péči o anální oblast. Neobsahuje umělá barviva.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem Řebříčkové masti je řebříček lékařský (Achillea millefolium), jehož účinek je podpořen dalšími bylinami: měsíčkem lékařským, tymiánem, olší, jerlínem a dubem. Tato kombinace je unikátní a dává vyniknout účinkům řebříčku. Masťový základ řebříčkové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je také obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • vhodná k péči o rozpraskanou a suchou pokožku
  • regeneruje, změkčuje, stahuje

 

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, řebříček, měsíček lékařský, tymián, olše, jerlín japonský, dub, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do pokožky.