Dr. Popov Řepíková mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 862
109 Kč
Dr. Popov Řepíková mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Tradiční bylinná mast se používá k péči o pleť s drobnými prasklinami a oděrkami. Řepíková mast vám skvěle poslouží v péči o záděry nebo zanícená nehtová lůžka. Kromě řepíku obsahuje mast také další byliny, které podporují a umocňují pozitivní vlastnosti řepíku: heřmánek, šalvěj a tymián. Masťový základ řepíkové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • vhodná k péči o pleť s drobnými rankami, prasklinami, oděrkami
  • skvělá na nehtová lůžka

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, řepík lékařský, heřmánek pravý, šalvěj lékařská, tymián obecný, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do pokožky.