Rozmarýnová mast originální receptura paní Kamenické (klouby, páteř, svaly, šlachy) 220g

Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn

Rozmarýnová mast dle receptury paní Kamenické ulevuje namáhanému pohybovému aparátu. Kosmetický přípravek pro svaly, šlachy, klouby a páteř.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1216
359 Kč
Rozmarýnová mast originální receptura paní Kamenické (klouby, páteř, svaly, šlachy) 220g
Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn

Originální recept paní Kamenické " báby Radnické "

Rozmarýnová mast

Klouby, páteř, svaly, šlachy

Rozmarýnová mast, je obecně značená jako kosmetický přípravek. Dodnes se Rozmarýnová mast připravuje podle původní originální receptury léčitelky Boženy Kamenické. Někdy známá jako Kafrová mast.

Podporuje normální stav svalů a kloubů (Eucalyptus).

Je vhodná všude tam, kde je nadměrně namáhaná opěrná soustava.

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: bílá vazelína,kafr,eukalyptový éterický olej,extrakt z listu rozmarýnu lékařského

Použití: Přiměřené množství (velikost vlašského ořechu) nanášejte na čisté místo omyté teplou vodou a osušené, aby se mast lépe vstřebávala. Jemně rozetřete a je-li to možné tak vmasírujte. Po nanesení zakryjte kusem pleny nebo gázy - tím zahřejete dané místo a působení masti tak bude účinnější. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

Tradiční použití doporučené na postižené místo: Postižené místo rozpaříte teplou pomydlenou žínkou, jemnou masáží a osušíte. Přiměřené množství (velikost vlašského ořechu) naneste, následně překryjte přiměřeně velkým kusem pleny a suchým teplým šatem, aby se místo prohřálo. Nechá se působit několik hodin, případně přes noc. Upozornění: První účinek se obyčejně projeví tím, že se místo silně zpotí a nebo bolest změní místo.

Páteř: Večer postižené místo prohřejte pomydlenou žínkou, osušte a následně zleva doprava vetřete mast.

Nežádoucí účinky: Po aplikaci masti můžete pocítit pálení či svědění, tyto projevy jsou však následkem působení obsažených látek v přípravku. Pro zmírnění pálení aplikujte menší množství masti.

Při výskytu nežádoucích účinků a jiných neobvyklých reakcích se poraďte se svým lékařem.

Všeobecná upozornění: Neaplikujte na oči a sliznice. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: Skladujte do 20°C (nejlépe v ledničce) a mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Balení: 220g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Hmotnost: 220g