Smrková smolná mast Smolenka 50ml

Neohodnoceno
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1395
259 Kč
Smrková smolná mast Smolenka 50ml
Neohodnoceno

Smolná mast (smrková mast) Smolenka

Česká ruční výroba

Smrková pryskyřice je přírodní surovina s antibakteriálním, antivirovým a antimykotickým účinkem. Smolná mast obsahuje 30% smrkové pryskyřice a tím je zajištěn velmi vysoký účinek. Proto je smrková mast vhodná i na větší kožní problémy.

Zklidňuje zarudlou pokožku se sklonem k zánětům a kožním problémů, aplikuje se na drobné odřeniny, záděry. Je vhodná na problematickou pleť se sklony k akné. Napomáhá udržovat zdravé dásně se sklony k zánětům. Smolná mast se využívá na problémy nehtů se sklony k mykóze, třepení, zarůstání, lámání a záděrám, drobné odřeniny.

Složení: smrková pryskyřice, ghí (přepuštěné máslo), včelí vosk.

Návod: naneste mast na postižené místo nejlépe na noc, účinnost podporuje teplo. Pokud je potřeba použijte náplast či gázu.

Smůla, nebo také pryskyřice jehličnatých stromů, byla již od pradávna vyhledávanou a oblíbenou surovinou se všestranným využitím, mimo jiné i v lidovém léčitelství. Hojně ji používali například američtí Indiáni a obyvatelé Skandinávských zemí, kteří z ní začali vyrábět smrkovou mast.

Smrková pryskyřice má antibakteriální a antimykotické účinky, které byly potvrzeny výzkumem finských lékařů a vědců pod vedením Dr. Arno Sipponena. Zabývali se především účinkem masti na otevřené a špatně se hojící rány a vředy. Výsledky jejich výzkumu byly nanejvýš pozoruhodné. Další výzkumy taktéž potvrzují příznivé účinky smrkové pryskyřice při řešení plísňových problémů.

Tato mast je vyrobena dle tradiční rodinné receptury se schválením Státního zdravotního ústavu.

Skladuje v chladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Množství: 50ml