Pavlovy kapky Štětka lesní 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Pavlovy kapky
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 1358
159 Kč
Pavlovy kapky Štětka lesní 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Pavlovy kapky

Štětka lesní - bylinné kapky (tinktura) 30 ml

Štětka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny štětky lesní.
 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina štětka lesní.

Tinktura (extrakt) z kořenu štětky soukenické

Dávkování: Po dobu 1 měsíce používáme tinkturu ze štětky soukenické 3xdenně v dávce pouhých tří kapek a navíc dle možností a zdravotní způsobilosti aplikujeme co nejčastěji saunu, potní chýši či horké koupele s teplotou 42 stupňů Celsia. Následuje měsíční pauza po které provedeme stejnou kůru, ale jen v délce dvou dnů. Tuto dvoudenní kůru opakujeme každý měsíc až do využívání balení.

Dávkování: 3x denně 3 kapky perorálně nebo do vody či čaje. 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky této rostliny, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Objem: 30ml