Dědek kořenář Štětková směs 50ml

Neohodnoceno
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3183
279 Kč
Dědek kořenář Štětková směs 50ml
Neohodnoceno

Štětková směs obsahuje byliny, které mají příznivý vliv na imunitní systém, tedy přirozenou obranyschopnost organismu (kotvičník, černý bez). Podílí se na udržení energie, tělového a svalového tonu a na udržení správné činnosti nervové soustavy (kotvičník). Napomáhají čištění krve (kotvičník, maceška) a pročištění těla pomocí vylučování (maceška, bez). Působí příznivě jako antioxidant (maceška, violka, bez).

Doporučené dávkování

1–5 ml (2–3 čajové lžičky) rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.
Podávejte 3–4× denně mimo jídlo. Vhodné pro dlouhodobé užívání.
Nápoj není vhodný pro zapíjení léků.

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Složení

Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Dipsacus fullonum (štětka), Tribulus terrestris (kotvičník), Viola tricolor (maceška), Sambucus nigra (bez černý).

Upozornění

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Výrobce: NOVY s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Objem: 50ml