Dr. Popov Svízelová mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 863
105 Kč
Dr. Popov Svízelová mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Svízelová mast blahodárně působí na mladistvý vzhled, pružnost a pevnost pokožky. Je vhodná k redukci vrásek a zároveň slouží k jejich prevenci. Svízelovou mast lze s úspěchem využít také k regeneraci pokožky i k ochraně pleti před nepříznivými vlivy počasí. Mohou ji bez obav používat i muži – např. ke zklidnění pleti po holení. Poslouží i k ochraně před nepříznivými vlivy počasí. Svízelová mast Dr. Popova neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. 

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je svízel vonný (Galium Odoratum), též nazývaný jako mařinka vonná. Účinek svízele je v masti umocněn dalšími bylinami: přesličkou, břízou, zeleným čajem a tymiánem. Účinky těchto bylin se vzájemně doplňují a posilují vlastnosti svízele. Masťový základ svízelové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • podporuje mladistvý vzhled, pružnost a vitalitu pokožky
  • pomáhá redukovat vzhled vrásek a předcházet jejich vzniku
  • chrání pleť před nepříznivým vlivem počasí
  • vhodná i po holení

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, svízel vonný, tymián, bříza, přeslička, zelený čaj, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2–3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.