Dědek kořenář Zeměžlučová směs 50ml

Neohodnoceno

Zeměžlučová směs Dědek kořenář přispívají ke zdravému trávení a správné funkci žaludku a střev.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3174
249 Kč
Dědek kořenář Zeměžlučová směs 50ml
Neohodnoceno

Zeměžlučová směs obsahuje byliny, které napomáhají k normálnímu trávení (zeměžluč, hořec, puškvorec), ke zdravé funkci žaludku a udržení pH rovnováhy (andělika), působí příznivě na správnou činnost gastrointestinálního traktu a střev (heřmánek, fenykl), na pohyb střev a střevní mikroflóru (fenykl, mochna). Přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti, k chuti k jídlu (fenykl, čekanka), metabolismu tuků (heřmánek) a udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi (pampeliška, chmel). Příznivě působí na metabolismus sacharidů (pampeliška) a udržení zdravé hladinu cukru v krvi (jalovec, čekanka).  Zachovávají normální činnost jater a žlučníku (pampeliška, smil, heřmánek), napomáhají vylučování a pročištění těla (pampeliška, jalovec) a mají uklidňující (chmel) a relaxační účinek (zeměžluč).

Doporučené dávkování

1–5 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé či vlažné vody. Nedoporučujeme používat minerální ani perlivou vodu.
Podávejte 3× denně před jídlem nebo po jídle.
Vhodné i pro dlouhodobé užívání.
Nápoj nedochucujte kyselením.

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Složení

Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Centaurium erythraea (zeměžluč), Gentiana lutea (hořec), Taraxacum officinale (pampeliška), Menyanthes trifoliata (vachta), Angelica archangelica (andělika), Acorus calamus (puškvorec), Juniperus communis (jalovec), Helichrysum arenarium (smil), Artemisia absinthium (pelyněk), Cichorium intybus (čekanka), Matricaria chamomilla (heřmánek), Levisticum officinale (libeček), Foeniculum vulgare (fenykl), Humulus lupulus (chmel), Valeriana officinalis (kozlík), Argentina anserina (mochna husí).

Upozornění

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Výrobce: NOVY s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapky
Objem: 50ml