Žen šen Ginseng royal 10x10ml ampule

Neohodnoceno
Značka: Medicalfox

Unikátní kombinace extraktu kořenů ženšenu a mateří kašičky. Ženšen podporuje imunitní systém, duševní a fyzickou výkonnost těla ve stavu únavy a vyčerpání.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3382
169 Kč
Žen šen Ginseng royal 10x10ml ampule
Neohodnoceno
Značka: Medicalfox

Ženšen, mateří kašička a schizandra jsou ideální kombinací pro posílení imunity, energie a duševní a fyzické výkonnosti. Působí také jako silný antioxidant.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

  • Ženšen pravý (Panax ginseng, Všehoj ženšenový): bdělost, únava, přirozená obranyschopnost – imunitní systém, vitalita, sexuální zdraví, kognitivní funkce, krevní oběh, paměť, slabost – vyčerpání, normální hladina glukózy v krvi, antioxidant
  • Klanopraška čínská (Schisandra chinensis, mangolka čínská): adaptogen, antioxidant, normální trávení a funkce jater, pročištění, normální funkce dýchacího systému, tonikum – podpora mentální pohody
  • Včelí mateří kašička: přirozená obranyschopnost – imunitní systém
  • Detailní popis
  • Ženšen a schizandra jsou známi především jako silné adaptogeny, což znamená, že zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, které jsou vyvolány jak duševní, tak fyzickou zátěží. Schizandra působí povzbudivě na nervový systém a paměť, trávení a působí tonizačně na játra, plíce a ledviny. Toto, již tak silné spojení ženšenu a schizandry, je obohaceno o mateří kašičku, ve které je zastoupen komplex vitamínů B a vitamíny C,A,D,E a celá řada minerálů a stopových prvků (např. vápník, sodík, zinek a železo). Mateří kašička podporuje výkonnost člověka, zpomaluje procesy stárnutí a působí pozitivně na nervový a hormonální systém. Ženšen má příznivý vliv na: Antioxidant – Ochrana buněk před oxidativním stresem, neutralizuje volné radikály, které jsou příčinou stárnutí buněk Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres Erekce Fyzický výkon a stav – kyselina mléčná Kognitivní a duševní výkonnost Krevní oběh Normální hladina glukózy v krvi Přirozená obranyschopnost – imunitní systém Sexuální zdraví Únava, Paměť, Slabost – vyčerpání Vitalita Schizandra má příznivý vliv na : Adaptogen, což znamená, že zvyšuje odolnost organismu proti stresovým situacím Antioxidant – Ochrana buněk před oxidativním stresem, neutralizuje volné radikály, které jsou příčinou stárnutí buněk Normální trávení a funkce jater, pročištění Normální funkce dýchacího systému Tonikum – podpora mentální pohody Včelí mateří kašička má příznivý vliv na: Hormonální aktivita – menopauza Přirozená obranyschopnost – imunitní systém Doporučené dávkování 1-2 lahvičky denně. (nejlépe na lačný žaludek) Před použitím dobře promíchejte!

 

  • Země původu: Čína
  • Doporučená denní dávka: dospělí 1-2 x denně
  • Složení V jedné lahvičce (10 ml): Panax Ginseng (kořen) extrakt 1000 mg, mateří kašička 300 mg, Klašnopraška čínská extrakt 100 mg, med, destilovaná voda, etanol méně jak 0,5%

Unikátní kombinace extraktu kořenů ženšenu a mateří kašičky. Ženšen podporuje imunitní systém, duševní a fyzickou výkonnost těla ve stavu únavy a vyčerpání.

Nedoporučuje se používat během těhotenství a kojení.

Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za správně pestrou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Objem: 100ml