Dr. Popov Žindavová mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov
Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 866
109 Kč
Dr. Popov Žindavová mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Dr. Popov

Účinný přírodní přípravek k péči o vnější anální oblast (opruzeniny, vnější nekrvácející hemoroidy). Žindavová mast se vyznačuje zvláčňujícími, stahujícími a regeneračními účinky na pokožku. Dále je dále vhodná při péči o pokožku se sklony k atopickým ekzémům (i u dětí od tří let). Žindavová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je žindava evropská (Sanicula Europaea), která obsahuje saponiny, třísloviny, silice, pryskyřice a hořčiny. Žindava pomáhá urychlovat hojení ran. Kromě žindavy obsahuje mast také další byliny: řepík, řebříček, diviznu a tymián. Tato unikátní kompozice bylin dává vyniknout účinkům žindavy. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • vhodná k péči o pokožku v anální oblasti
  • stahuje, zvláčňuje a regeneruje pleť

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, žindava evropská, řepík lékařský, řebříček obecný, tymián obecný, divizna velkokvětá, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2–3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.