Žlutá mast 48g dle receptu paní Kamenické

Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1211
165 Kč
Žlutá mast 48g dle receptu paní Kamenické
Neohodnoceno
Značka: Rozmarýn

Originální recept paní Kamenické " báby Radnické "

Žlutá mast

Podporuje normální stav pokožky. 

Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky tohoto výrobku, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: Vaselinum flavum, Adeps lanae, Eucalypti etheroleum, Levomentholum, Helianthus annuus seed oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Agrimonia Eupatoria herba Extract

Použití: Při hemeroidech (hemoroidech): Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo. Jemně rozetřete na hemoroid a v jeho blízké oblasti a je-li to možné tak vmasírujte. Do spodního prádla se doporučuje malý kus pleny, aby mast neumastila oblečení. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

Na pokožku: Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo omyté teplou vodou, aby se mast lépe vstřebávala. Jemně rozetřete na poraněné místo a je-li to možné tak vmasírujte. Po nanesení zakryjte kusem pleny nebo gázy - tím zahřejete dané místo a působení masti tak bude účinnější. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

 Nežádoucí účinky: Po aplikaci masti můžete pocítit pálení či svědění, tyto projevy jsou však následkem působení obsažených látek v přípravku. Pro zmírnění pálení aplikujte menší množství masti.

Při výskytu nežádoucích účinků a jiných neobvyklých reakcích se poraďte se svým lékařem.

Všeobecná upozornění: Neaplikujte na oči a sliznice. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: Skladujte do 20°C (nejlépe v ledničce) a mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Balení: 48g

 

*obrázek je pouze ilustrativní

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, balzámy, gely
Hmotnost: 48g