Serafin Dračí krev 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Serafin

Dračí krev je míza ze stromu Croton urucurana, kterou z volně rostoucích stromů ručně sbírají indiáni v Ekvádoru. Indiánské kmeny jižní Ameriky používají používají od nepaměti na zevní i vnitřní použití.

Dostupnost Ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3228
286 Kč
Serafin Dračí krev 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Serafin

Dračí krev 30 ml

Dračí krev je míza ze stromu Croton urucurana, kterou z volně rostoucích stromů pro Serafin ručně sbírají indiáni v Ekvádoru. Indiánské kmeny jižní Ameriky používají používají od nepaměti na zevní i vnitřní použití.

  • KRVÁCENÍ - při zevním použití podporuje zastavení krvácení
  • ŠTÍPNUTÍ - tlumí projevy štípnutí hmyzem na kůži
  • CELKOVÁ PODPORA TĚLA - při vnitřním užití celkově podporuje tělo, je to tradiční bylina indiánu Jižní Ameriky

Objem

30 ml v lahvičce

Složení

100% míza z amazonského stromu croton lechleri
 
Dle nařízení Komise EU č. 432/2012, nemůžeme uvést všechny účinky této rostliny, ale musíme se řídit pouze schváleným tvrzením. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Dávkování

Vnitřně – obvykle se užívá 5-20 kapek za den rozdělených do 2-3 dávek. Nejlépe na lačno, rozmíchané v malém množství vody Zevně - potřít postižené místo několika kapkami dle rozsahu

Není vhodné pro děti, kojící a těhotné ženy. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–23 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury, sirupy, kapky
Objem: 30 ml