Odborné poradenství

Poradna Bc. M. Šedivcové

Fytoterapeutku Moniku Šedivcovou znáte z častých rozhlasových relací, kdy v přímém přenosu radí z letitých zkušeností s bylinkami a praxí v naší Bylinné lékárně.

Ve své poradně využívá přístroj K.O.S - Kondiční Orgánový Skener, který je schopen zjistit Váš fyzický i psychický stav. Zároveň vyhledá nedostatky v minerálech, vitamínech a zjišťuje celkový stav pacienta.
Dle vyhodnocení K.O.S. Vám paní Šedivcová sestaví alternativní léčbu.

  • Cena 400 Kč.
  • Objednávky do poradny provádějte osobně v lékárně nebo na  telefonu 377 326 203.

Poradna Mgr. L. Ficuové

Na základě dlouholeté praxe v oblasti léčivých bylin má u nás zavedenou poradnu, kde využívá metodu měření celkového stavu organismu také přístrojem K.O.S a používá  znalosti v oboru fytoterapie.

Přístroj K.O.S - Kondiční Orgánový Skener je schopen změřit Váš fyzický i psychický stav. Zároveň vyhledá nedostatky v minerálech, vitamínech a zjišťuje celkový stav pacienta.
Dle vyhodnocení K.O.S.  a na základě osobní konzultace Vám bude sestavena alternativní bylinná léčba.

  • Cena 400 Kč.
  • Objednávky do poradny provádějte osobně v lékárně nebo na telefonu 377 326 203.

Poradna Mgr. J. Štrejlové

Nově také nabízíme "Řízenou a kontrolovanou detoxikaci organismu MUDr. Jonáše". Toxiny se v těle zjišťují pomocí EAV přístroje a to tak, že klient drží v ruce válcovou sondu a terapeut druhou sondou zjišťuje na dlani na bodu osrdečníku zátěže v organismu. Dle výsledků měření se sestaví kúra. Cílem metody je vyhledávání a odstraňování imunitou zapomenutých toxinů z těla, což vede k znovunastartování imunitního, nervového, metabolického a hormonálního systému. 

  • Cena 400 Kč.
  • Objednávky do poradny provádějte osobně v lékárně nebo na  telefonu 377 326 203.
  • Poradna je v prostorách Bylinné lékárny 1x za měsíc.

Poradna Homeopatie Ing. Jiřího Monharta

Máme pro Vás také homeopatickou poradnu.

  • Objednávky provádějte přímo u nás v Bylinné lékárně, nebo se informujte na telefonu 377 326 203.

Poradna A. Benediktové

Spolupracujeme s paní Anetou Benediktovou, která provádí léčbu bylinami pomocí iris diagnostiky. Iris diagnostika je diagnostika z oční duhovky a následné nastavení přesné bylinné léčby na váš zdravotní problém.

Tuto metodu můžete absolvovat osobně přímo v Bylinné lékárně, nebo si zde naším odborným personálem necháte vyfotit oči a dále komunikujete s paní Anetou Benediktovou v rámci on-line spojení.

Termíny je nutné objednat na rezervačním systému :ZDE nebo na pobočce naší lékárny na adrese Tylova 4, Plzeň.

UPOZORNĚNÍ: Od října bude paní A. Benediktová v zahraničí, takže osobní poradny fungovat nebudou. Další termíny na osobní poradny najdete v kalendáři až koncem listopadu. 
Během pobytu v zahraničí bude možné využít poradenství on-line. Jak to funguje zde.

Také můžete poslat/nahrát zprávu na Whatsapp s udáním jména, věku, obtíží a léků, které užíváte. Paní A. Benediktová Vám na dálku doporučí  bylinnou léčbu přímo pro Vás.